Ještě Děkuji

Prodáno

Hledáte vhodné dílo?

Podívejte se na díla, které jsou k prodeji v naši prodejní sbírce.

Fotografie díla

Více o díle

Olbram Zoubek – Ještě Děkuji

Velký cementový reliéf Ještě Děkuji vytvořil Olbram Zoubek v roce 2004 a patří do jeho velmi oblíbeného cyklu Děkuji. V galerii TOGA jsme vám představovali například velký cínový reliéf Děkuji i jeho papírový reliéf Děkuji.

Ještě Děkuji je velkolepé, úchvatné dílo o rozměru 50 x 50 cm. Stejně jako u velkých bronzových reliéfů Olbrama Zoubka i tyto cementové reliéfy patří mezi tzv. Haut-reliéfy (reliéfy s vysokým profilem). Hlava dívky vystupuje více než 5 cm nad povrch reliéfu stejně jako její celé tělo a zejména poprsí. Reliéf má tak úžasnou hloubku a jedná se o nádhernou ukázku sochařské práce.

Tyto velké cementové reliéfy jsou na běžném trhu absolutní vzácností, téměř vůbec se v nabídce nevyskytují.

Dívka má štíhlou, subtilní stavbu těla a její něžný dívčí obličej je korunován utaženým pevným účesem, který je silně pozlacen.

Olbram Zoubek cementový reliéf opatřil dvojí signaturou. Jednu, vytvořenou jeho typickou raznicí, najdeme na lícové straně vpravo dole. A druhá je pak na rubu, formou jeho “razítka”.

K reliéfu Ještě Děkuji od nás při prodeji také obdržíte Certifikát pravosti, vystavený Nadačním fondem Kmentová Zoubek.

Nádherný velký cementový reliéf Olbrama Zoubka – Ještě Děkuji, nyní exkluzivně najdete v galerii TOGA. Prohlédněte si také prosím krátké video.

Ukázka děl z prodejní sbírky