Časté dotazy

Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky. Pokud byste odpověď na svůj dotaz nenašli, neváhejte využít formulář níže.

Jakékoliv vámi vybrané dílo si můžete v galerii TOGA objednat několika způsoby. Třeba poptávkovým formulářem přímo na webu galerie TOGA, telefonicky na čísle 739 223 348, nebo e-mailem info@galerietoga.cz.

Přizpůsobujeme se plně vašim potřebám, jsme tu pro vás téměř kdykoliv včetně víkendů a svátků. Stačí jen předem zavolat či napsat a domluvit si termín schůzky, který vám bude vyhovovat.

Ano, každé námi prodávané dílo je originálním dílem daného autora. Všechna díla Olbrama Zoubka v galerii TOGA vždy konzultujeme s Nadačním fondem Kmentová Zoubek. Na sochy a cínové reliéfy Olbrama Zoubka necháváme tímto fondem vystavovat Certifikát pravosti.

A protože nabízíme pouze originální díla všech autorů, naše galerie TOGA vám ke každému u nás zakoupenému dílu, vystaví vlastní certifikát pravosti.

Při objednávce díla prosím uveďte, že chcete dílo nechat poslat poštou. Pošlete nám e-mailem vaši fakturační adresu a dodací adresu (jméno a bydliště) a nezapomeňte prosím uvést telefonní číslo. My vám vystavíme fakturu za vybrané dílo včetně poštovného. Jakmile fakturu uhradíte do data splatnosti, dílo mezitím zabalíme a po obdržení platby jej obratem odesíláme na vámi uvedenou adresu.

Obvykle trvá celý proces 2 dny (velmi záleží na tom, jak rychle uhradíte platbu).
Podle našich dlouholetých zkušeností doručuje Česká pošta naše zásilky do jednoho dne od data odeslání od nás. Galerie TOGA odesílá zásilky ten den, kdy obdržíme vaši platbu.

Myslíme si, že cena je hlavně v případě umění jen imaginární číslo, které „nic neznamená“ a bude vám jen omezovat rozhled.
Umění je o emocích a emoce se špatně vyhodnocují čísly. Cenu každého díla vám rádi a ochotně sdělíme osobně, telefonicky či e-mailem. Chceme si společně s vámi umění užívat a prožívat. I proto jsme galerii TOGA založili.

Přijďte za námi osobně, rádi s vámi probereme možnosti a tipy, které by pro vás byly vhodné. Tohle je velmi individuální záležitost.

Pokud je socha na toto uzpůsobena, je to samozřejmě možné. Většina námi prodávaných soch může být vystavena povětrnostním vlivům. Rádi vám poradíme, která konkrétní socha je určena do exteriéru.

Ano, všechna díla, která prezentujeme na stránkách galerie TOGA, jsou i fyzicky dostupná přímo v naší galerii na Kladně. Rádi vás přivítáme osobně.

Kartou u nás bohužel platit nelze, do 100 m máme 3 bankomaty. Ve výjimečných případech lze platit převodem přímo v naší galerii, počítač vám dáme k dispozici.

Zakoupené dílo si lze po předchozí domluvě kdykoliv vyzvednout v galerii TOGA osobně.

Cena dopravy se pohybuje u obrazů od 300 – 700 Kč, malé sochy do 40 cm 300 Kč, dopravu větších a dražších soch je nutné řešit individuálně.
Cena dopravy v sobě zahrnuje náklady na přepravu, balné i pojištění zásilky. Vše balíme maximálně pečlivě do množství obalového materiálu, abychom eliminovali možnost poškození zásilky.

V galerii TOGA najdete dílo za 3 300 kč i za jeden milion korun. Rozpětí je stejně jako i výběr autorů velmi široké.

Rádi se o to pokusíme. Máme poměrně širokou síť kontaktů i sběratelů, takže šance, že pro vás najdeme vaše dílo nebo autora, kterého nenabízíme v galerii, je poměrně velká. A navíc nás to baví.

Velmi rádi vám pomůžeme s prodejem vašeho díla. Vždy záleží na individuálních potřebách a konkrétním díle. Pokud upřednostňujete rychlý prodej a rychlou hotovost, galerie TOGA může vaše dílo přímo vykoupit. Případně nastavíme podmínky pro komisní prodej (dílo u nás necháte vystaveno za dohodnutých podmínek a s předem dohodnutou prodejní cenou a my najdeme pro vaše dílo kupce).

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Chci vědět o nových dílech jako první