...
5/5

Více než 1237 prodaných děl
od roku 2018. Zobrazit reference.

O nás

O nás

Naši vášeň k českému umění jsme přetavili v místo, kde estetika potkává investici. Ale nejsme pouze galerie, jsme také most mezi umělci a milovníky umění. Přijďte a objevte díla, která rezonují s vaší duší.

Play Video

Podívejte se na video a zjistěte vše důležité o galerii za necelou minutu!

Jak vznikla největší prodejní sbírka Olbrama Zoubka?

Galerie TOGA vznikla z několika málo děl, jenž byly ztělesněním momentálních pocitů, které prožíval zakladatel Stanislav Gaj. Mezi první zakoupená díla patřila například socha Polymnia Olbrama Zoubka a několik jeho reliéfních tisků. Postupem času se vášeň a láska k umění stala tak silnou, že se o ni Stanislav rozhodl podělit a předat své potěšení dalším. Ze soukromé sbírky unikátních děl se stala Galerie TOGA, která přináší skvostná díla a také velmi dobrou investici všem klientům.

Díla představená v galerii mají vysoký investiční potenciál. Investice do umění by se neměla zaměřovat na pouhou nominální hodnotu ale je i nevyčíslitelnou investicí do vlastní radosti. Vybírejte díla, která vám přináší radost, klid a potěšení.

0 +

Děl

Obvyklé množství děl, které jsou představené v naší prodejní sbírce.

0 +

Děl

Bylo prodáno
od roku 2018.

0 +

Autorů

Sochaři, malíři, fotografové a další talentovaní umělci představení v naší sbírce.

Jak to vypadá v Galerii TOGA?

Vize, mise a naše hodnoty

Naše vize

Naše vize a cíle jsou naší cestou. Věta, kterou se od založení galerie řídíme, je, že umění je o pocitech, a tuto vlastnost si chceme i s rostoucí galerií ponechat, stejně jako osobní a individuální přístup ke klientům.

Zároveň chceme rozšířit výběr autorů, různorodosti děl i technik, stejně tak nabízet, a hlavně dát klientům vědět, že umělecká díla jsou dostupná pro všechny a nejsou zde omezení. Vždy se snažíme najít vhodného východiska a alternativy. Přes tuto prioritu číslo jedna, bychom rádi uvedli na trh spuštění online aukcí, která úzce souvisí s dostupností umění.

Byť se jedná u umělecká díla, nemusí vždy galerie vypadat stejně, můžete nakoupit online z pohodlí domova, můžete se zeptat a poradit se na sociálních sítích s okamžitou odpovědí, můžete se přijít podívat do galerie i o svátcích, třeba i na adventní neděli, kde na vás s radostí bude někdo čekat a provede vás říší umění.

Naše mise

Jsme rodinná galerie, která vznikla z pouhého prvotního uchvácení uměním. Uměleckými díly jsme začali vybavovat nejdříve náš interiér, poté jsme umění zvolili i jako vhodnou alternativu k obdarování našich blízkých, protože dílo, které někdo skutečně vytvořil má příběh a duši. Zároveň máme obrovskou radost, že i naše děti mohou vyrůstat v prostoru, kde umělecká díla jsou a přijde jim to zcela běžné, věříme, že i tím dětem ukážeme, jaké dědictví nám mnoho umělců zanechalo.

Vzhledem k předchozím bohatým zkušenostem s investicemi a zároveň tíhnutí k obdivování uměleckých děl, se skloubilo tzv. příjemné s užitečným. A tak jako jsme začínali kdysi my, se snažíme vám, klientům, ať už s uměním představeni či nikoliv, cestu za uměním usnadnit, předat dlouholeté nabyté zkušenosti, dovednosti a rady. A tak se z prvotního opojení stala vášeň a radost z naší práce, a především radost ze spokojenosti zákazníků.

Záruka pravosti a originality:

V naší galerii je autenticita na prvním místě. Každé dílo je pečlivě prověřeno, abychom vám mohli s jistotou zaručit jeho pravost a originální charakter.

Maximální komfort klienta:

Naši zákazníci si zaslouží nejlepší zážitek z nákupu. Snažíme se vždy vyjít vstříc jejich potřebám a poskytnout jim bezproblémovou službu od výběru díla až po jeho doručení.

Inovace:

Jsme neustále v pohybu a hledáme nové způsoby, jak vylepšit naše služby a způsoby prezentace uměleckých děl. Inovace nám umožňuje představovat umění v novém světle a přinášet vám nejmodernější zážitky.

Spolehlivost:

Můžete se na nás spolehnout v každém kroku procesu nákupu. Naše slovo má váhu a snažíme se vždy dodržet všechny slíbené termíny a standardy kvality.

Veronika Gajová

Ředitelka Galerie Toga

Veronika Gajová byla spolu s manželem Stanislavem Gajem při vzniku Galerie TOGA. Po dlouholetých zkušenostech v účetnictví a financích, se v galerii spojilo její umělecké cítění, s komunikací s lidmi a obchodem. Má vždy radost, pokud dokáže se zákazníkem sdílet radost z „jeho“ díla. Tento individuální prozákaznický přístup, je jeden z důvodů, proč se na Galerii TOGA klienti opakovaně obrací. V jejím případě se opravdu 100% naplňuje ono „Náš zákazník, náš pán“.

„Sama galerie navštěvuji, a proto přesně vím, jak chci, abych se v galerii cítila – vítána, příjemně a odcházela s pocitem radosti, ať už z koupi vhodného díla, či pouze pohlazení na duši z vystavených děl. Zálibu jsem našla i v investicích do umění, a proto ráda konzultuji i téma vhodných investic klientů.“
Veronika Gajová

Stanislav Gaj

Zakladatel Galerie Toga

Stanislav Gaj je bývalý spolumajitel společnosti CZC.cz. Před několika lety svůj podíl v této společnosti prodal a začal se věnovat konzultační činnosti. Část z prodeje podílu investoval do umění, kde v dílech Olbrama Zoubka spatřil odraz vlastních emocí a díky svým zkušenostem rád pomůže i ostatním najít svůj odraz v konkrétních dílech.

„Investice do umění je investicí do radosti. Investujte vždy do díla, které se Vám líbí a můžete se jím těšit. To je jediná investice, která má smysl a naopak je o to cennější. Čím déle Vám bude dělat radost, tím více se zhodnocuje. V tom je krása investice do umění.“
Stanislav Gaj

Během jedné konzultace vám pomůžeme vybrat dílo přesně podle vašich požadavků a přání, zodpovíme veškeré dotazy a představíme díla, která máme v nabídce.

Vyplňte formulář a získejte nezávaznou konzultaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zásady zpracování osobních údajů.

Během konzultace:

Konzultací vás provede:

Veronika Gajová

Garant vašeho spokojeného nákupu

Díla u našich zákazníků

Díla, které u nás najdete:

Nabízíme sochy, obrazy, reliéfy, reliéfní tisky a fotografie od významných českých autorů se specializací na dílo Olbrama Zoubka. Veškerá díla jsou pečlivě ověřena a proto zaručujeme originalitu děl.

Časté otázky a odpovědi

Zde naleznete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy od našich návštěvníků a klientů. Pokud máte na mysli nějaký konkrétní dotaz nebo potřebujete další informace, je pravděpodobné, že zde najdete svou odpověď. Pokud zde odpověď na vaši otázku nenajdete, neváhejte nás kontaktovat přímo.

Co a jaká díla galerie TOGA vykupuje?

Galerie TOGA se zaměřuje především na české autory, nejvíce na Olbrama Zoubka. Vykupujeme však díla i méně známých autorů, kteří mají umělecký potenciál. A také díla, která nás jednoduše zaujmou. Vykupujeme obrazy, sochy, sošky, grafická díla, reliéfy, reliéfní tisky a další.

Pokud galerie TOGA nebude mít zájem o mé dílo?

Pokud galerie nebude mít zájem vykoupit ani vzít do komisního prodeje vaše dílo, rádi vám přesto poradíme, co s ním dále. Jak postupovat, na co se zaměřit a kam obrátit. Pokud naše spolupráce pro jednou nevyšla v tomto směru, může vyjít příště.

Kdo u nás díla oceňuje?

V galerii TOGA oceňuje díla specialista s potřebným vzděláním a širokým rozsahem zkušeností ve svém oboru. Naše galerie díky tomu garantuje originalitu děl a vystavuje na každé nabízené dílo Certifikát pravosti. Spolupracuje s mnoha umělci, jejichž díla nabízí, kteří vystavují na svá díla rovněž tento certifikát. V případě děl Olbrama Zoubka naše galerie konzultuje jeho díla s Nadačním fondem Kmentová Zoubek, který na sochy a reliéfy O. Zoubka vystaví Certifikát pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek.

Jak probíhá výkup díla?

Dílo od vás galerie TOGA vykoupí za hotové peníze nebo v tzv. komisním prodeji. V obou případech je základem smlouva s naší galerií. V komisním prodeji si zapůjčíme vaše dílo k vystavení v prostorách galerie a začleníme jej do prodejní sbírky, kde ho budeme nabízet k prodeji za předem dohodnutých podmínek. Pro vaše dílo si buď přijedeme nebo nám ho odvezete do galerie, vše záleží na domluvě.

Chci prodat dílo, jak mám postupovat?

Pokud vlastníte dílo, které chcete prodat, kontaktujte nás e-mailem: vykup@galerietoga.cz nebo vyplňte formulář zde, přiložte fotografie díla, včetně rozměrů. V co nejkratším čase se vám ozve náš specialista na výkup a ocenění děl.

Vyplatí se investovat do umění?

Zařadit umění do svého investičního portfolia se opravdu vyplatí. Umění nemá svoji stabilní hodnotu, hodnota umění časem roste. Bez ohledu na ekonomickou situaci ve světě, bez ohledu na inflaci či ekonomickou situaci na domácím prostředí – koupě kvalitního umění je zdařilým zabezpečovacím prostředkem do budoucna. Umění nepotřebuje údržbu, nestárne a ještě vám bude dělat každý den radost.

Vybrané reference naších zákazníků

Vybrané reference od našich zákazníků nám nejen dělají radost, ale také ukazují autentické zkušenosti a pocity z nákupu v naší galerii. Jsou to právě slova našich spokojených klientů, která nejlépe vypovídají o kvalitě a hodnotě uměleckých děl, která nabízíme.

Pavel_zouhar_sousosi_milenci_z_teruleu_seda_20230412_6

PhDr. Dalibor P. a MUDr. David S.

5/5
Milá paní Gajová, možná ani netušíte, jakou jste mi společně s mým partnerem Davidem udělala radost. Výběr sousoší Milenci z Teruelu od Pavla Zouhara předčil moje očekávání. Doposud jsem autora ani materiál litinu pro umělecká díla neznal. Celý dárek k mým narozeninám se nesl ve velkém utajení. Bylo mi jen řečeno, že dostanu něco, po čem již dlouho toužím. Před odjezdem k vám do galerie mi byl povyprávěn příběh podle legendy ze 13. století, na jehož motiv je socha umělecky ztvárněná. Když nám pak váš manžel otevřel dveře do galerie, hned na mě Diego a Isabel ze sousoší dýchli svou něhu a lásku. Vašemu manželovi děkuji za milé přijetí, předání daru a také ukázku další skvostů vaší galerie. Byl to umělecký zážitek. Paní Gajová, s Vaším manželem vedete galerii na vysoké úrovni. Ještě jednou moc děkuji za milé přijetí a za zaslání díla k nám domů do Oldřichovic u Třince. Milenci z Teruelu už dýchají u nás v obývacím pokoji a oknem se dívají na okolní Beskydy. S pozdravem PhDr. Dalibor P. a MUDr. David S.
Zobrazit celou referenci
20230924_201812

Helena K.

5/5
Dobrý večer, paní Gajová, posílám jen pozdravení z Karlových Varů :-), Anděl už má své místo a já ještě jednou děkuji za příjemné jednání. Pozdrav i Vašemu manželovi 🙂 Pěkné dny příští. Helena K.
Zobrazit celou referenci
Pavel_zouhar_andel_39_mat_zlato_2_1 (1)

Helena K.

5/5
Dobrý den, paní Gajová, zásilka dorazila v pořádku, mám radost. Moc děkuji za příjemnou zkušenost. S pozdravem Helena K.
Zobrazit celou referenci

Pošleme vám každý měsíc přehled nových děl

Získejte pravidelný přehled nových děl v naší galerii. Vyplňte formulář níže,
a my vám jednou měsíčně pošleme přehled nových děl ve sbírce.

Už odcházíte a nenašli jste dílo, které se vám líbí?

Zanechte nám váš e-mail a my vám občas pošleme přehled nových děl ve sbírce.

Vyhledávání na webu

Nezávazná konzultace

Vyplňte formulář a získejte nezávaznou konzultaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zásady zpracování osobních údajů.

Během konzultace:

Konzultací vás provede:

Veronika Gajová

Garant vašeho spokojeného nákupu

Máte dotaz? Napište nám.

Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme co nejrychleji, většinou už do druhého dne. Těšíme se na vaši zprávu!

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.
Play Video

Zjistěte vše důležité o galerii za necelou minutu!

Zavolat

Po–Ne: 8.00–22.00