Jak vznikla největší prodejní sbírka Olbrama Zoubka?

Galerie TOGA vznikla z několika málo děl, které byly ztělesnění pocitů a emocí, které momentálně prožíval zakladatel Stanislav Gaj. Mezi první zakoupená díla patřila například socha Polymnia Olbrama Zoubka a několik jeho reliéfních tisků. Postupem času se vášeň k umění stala tak silnou, že se rozhodl podělit se o krásu umění a předat tohle potěšení dál. Ze soukromé sbírky nádherných děl se stala Galerie TOGA, která přináší štěstí, krásu a hlavně investici všem zákazníkům.

Díla představené v galerii mají vysoký investiční potenciál, navíc investice do umění je investicí do radosti. Proto je důležité si vybírat ta díla, která přináší radost, klid a potěšení.

Socha Polymnia Olbrama Zoubka
(vpravo)

0 +

Milionů korun

Za tuto částku jsme prodali díla v roce 2019.

0 +

Děl

Bylo prodáno
v roce 2019.

0 +

Kilometrů

Jsme najezdili nejen po ČR
při hledání děl do sbírky.

0 +

Milionů korun

Za tuto částku jsme prodali díla v roce 2019.

0 +

Děl

Bylo prodáno
v roce 2019.

0 +

Kilometrů

Jsme najezdili nejen po ČR
při hledání děl do sbírky.

Jak to vypadá v Galerii TOGA?

Stanislav Gaj

Zakladatel Galerie Toga

Stanislav Gaj je bývalý spolumajitel společnosti CZC.cz. Před několika lety prodal svůj podíl ve společnosti CZC.cz a začal se věnovat konzultační činnosti. Část z prodeje podílu investoval do umění. V dílech Olbrama Zoubka našel odraz svých emocí s čímž rád pomůže i ostatním.

“Investice do umění je investicí do radosti. Investujte vždy do díla, které se Vám líbí a můžete se jím těšit. To je jediná investice, která má smysl a naopak je o to cennější. Čím déle Vám bude dělat radost, tím více se zhodnocuje. V tom je krása investice do umění.”
Stanislav Gaj

Spojení s námi

739 223 348

Máte dotaz? Zavolejte nám a rádi vám poradíme.