Bez Názvu, 1979

Cena na vyžádání

Zaujalo vás toto dílo?

Rádi vám ho představíme osobně u šálku dobré kávy.

Fotografie díla

Více o díle

Aleš Lamr – Bez názvu, 1979

Představovanou litografii Bez názvu, 1979 vytvořil Aleš Lamr ve svém vrcholném období v roce 1979.

Aleš Lamr je pověstný tím, že svoji tvorbu nepoutá konvencí pevných hranic, často překračuje i linii papíru a nechává svoje dílo proplouvat až do reálného světa.

Už na první pohled se jedná o práci Aleše Lamra, která je pověstná použitím výrazných barev a množstvím výrazně barevným amorfních tvarů.

V našem případě pestrá tvarovitost prorůstá plochou papíru a tryská ven. Opět zde Aleš Lamr použil znázornění prostorovosti postupným zmenšováním tvarů hmotiček, která tak směrem nahoru jakoby mizí v dáli.

Velmi zajímavou barvitost dodává litografii Bez názvu, 1979 netradiční pozadí, které směrem vzhůru postupně nabírá narůžovělou barvu. Celková kompozice je prostě skvělá, přesně pro tohle máme Aleše Lamra rádi 🙂

Litografie Bez názvu, 1979 je dole uprostřed signována podpisem tužkou A. Lamr a letopočtem 79. Vlevo pak nejdeme číslování zkratku aut. tisk.

Krásná, hravá a pozitivní litografie Aleše Lamra Bez názvu, 1979 je rámována do původního dobového rámu o velikosti 79 x 65 cm. Samotná litografie má ve výřezu rozměr 62 x 50 cm.

Litografie Aleše Lamra Bez názvu, 1979 je pro Vás v galerii TOGA připravena k prodeji.

Mohlo by vás také zajímat