Zvěstování – Olbram Zoubek

Přidáno: 15. 7. 2023

Zvěstování – Olbram Zoubek

Rádi byste si pořídili dílo Olbrama Zoubka a zvažujete motiv? Pokud máte zájem o jeden z klasických reliéfních tisků Olbrama Zoubka, rádi bychom vám představili střední tisk Zvěstování tohoto autora. Jedná se o výřez z velkého reliéfu Zvěstování, který jste taktéž v různých podobách mohli zaznamenat v naší prodejní sbírce.

https://www.galerietoga.cz/zvestovani-olbram-zoubek

Tisk je elegantně adjustován do starozlatého rámu, umístěn do bílé pasparty na béžovém podkladu. Samotný tisk je orámován strukturou samotné matrice. Nechybí signatura v pravém dolním rohu, v levém se nachází klasická značka A.T. (autorský tisk).

Střední reliéfní tisk Zvěstování z roku 1992 má ve výřezu rozměr 33,8 x 24,5 cm, celkový obraz má rozměr 50,5 x 41 cm.

Původní velký cínový reliéf Zvěstování (Pocta Evě Kmentové)  představuje postavu Anděla, který doprovází alegorickou postavu Duše do nebe.

Umění každý vnímá jinak, někdo hledá investice, někdo lásku na první pohled. V této variantě tisku v kombinaci s tvůrcem tisku Olbramem Zoubkem, můžete spojit příjemné s užitečným a zakoupit tisk, který byl vytvořen v omezeném množství 12ks, a je velkou investiční příležitostí. Neváhejte se na nás obrátit, i s tímto vám rádi poradíme, dle Vašich požadavků, představ a finančních možností.

Tento tisk Olbrama Zoubka se nám podařilo získat s již vydaným certifikátem pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek, se kterým naše galerie veškerá díla Olbrama Zoubka konzultuje.

Zde můžete naleznout stále dostupné tisky Zvěstování v různých variantách. Například velký reliéfní tisk Zvěstování o rozměru 50 x 49 cm, samotný reliéfní tisk má rozměr 40 x 39 cm. Jako jeden z mála tisků je číslován, tento reliéfní tisk má číslo  3/12. Brzy poté Olbram Zoubek přešel z číslování reliéfních tisků na označování tisků A.T. či PF daného roku v levém rohu, v pravém rohu potom nechybí podpis Olbrama Zoubka.

V případě zájmu o toto dílo se na nás neváhejte obrátit, rádi vás přivítáme na osobní prohlídku galerie.

Hezký den.

Galerie TOGA

Další novinky v Galerii TOGA