The Sun – krajina podle Jana Saudka

Přidáno: 10. 11. 2022

Dobrý den,

máme to potěšení představit vám další z “krajinářských fotografií Jana Saudka. Kompozice kolorované fotografie The Sun je jednoduše geniální. Dívčí klín přecházející v letní oblohu. Slunce jako středobod všeho dění a života, stejně jako je ženské lůno počátkem života a zázrakem zrození.

Jan Saudek vždy obdivoval a uctíval ženy jako bohyně mateřství a zrození. Jeho fotografie jsou živoucími obrazy, z kterých jeho emoce a myšlenka přímo tryská. Jeho fotografie mají svoji duši a energii.

Kolorovaná fotografie The Sun vznikla v roce 1988. Její rozměr je 30 x 39,5 cm. Je samozřejmě opatřená autorským, ručně střiženým rámečkem, který je tak typický pro Jana Saudka. Fotografie je signovaná Janem Saudkem vpravo dole, v černé ploše fotografie.

Fotografie nepůsobí nijak vulgárně, právě naopak, je překvapující jak dokázal Jan Saudek vytvořit něžný obraz z působivého detailu dívčího klína.

Milujeme tvorbu Jana Saudka, která má navíc velký investiční potenciál. Přijeďte se podívat sami na naši sbírku, rádi vám ji představíme osobně.

Těšíme se na vás.

Vaše Galerie TOGA

Další novinky v Galerii TOGA