Svatební noc 2 – Jan Saudek

Přidáno: 9. 8. 2021

Dobrý den,

podařilo se nám získat velmi unikátní fotografii Jana Saudka – Svatební noc 2, která vznikla v roce 2004 v pouhém počtu 5ti kusů. Naše fotografie má číslo 1!

Jan Saudek často svými fotografiemi šokuje diváka a používá velmi silná až pobuřující témata ženství a erotiky. Nejinak je tomu i v případě fotografie Svatební noc 2.

Zobrazuje nevěstu stále ve svatebních šatech, která plně oddána svému ženichovi nabízí v plen své lůno. Ženich ukrytý pod svatebním kloboukem nevěsty, má celou svou ruku zasunutou do odkrytého lůna nevěsty. Drsně zobrazená sexuální praktika představuje totální oddanost ženy svému muži, ale zároveň představuje oddanost a zbožňování ženy a jejího lůna, kdy ženich pokorně před svou nevěstou klečí.

Celý obraz přes svoji syrovost a bezostyšnost vyzařuje zároveň něhu a lásku. Je neuvěřitelné, jak silný náboj a emoci dokáže Jan Saudek vtisknout svým fotografiím.

Je skvělá, velmi rádi Vám ji představíme osobně, kontaktujte nás prosím telefonicky, mailem či pomocí webového formuláře u tohoto díla.

Přejeme Vám krásný den

Vaše galerie TOGA

Další novinky v Galerii TOGA

Dvě varianty Nahoru Dolů Olbrama Zoubka

27. 7. 2022

Dobrý den, máme vždy radost, když se nám podaří představit díla Olbrama...

Olbram Zoubek – Stíny 2

24. 7. 2022

Dobrý den, Velký reliéfní tisk Stíny 2 vytvořil Olbram Zoubek už v...

Velký reliéfní tisk Olbrama Zoubka

21. 7. 2022

Dobrý den, v Galerii TOGA nyní představujeme ojedinělý velký reliéfní tisk z...

Párové Zastavení a Nalomený sloup

18. 7. 2022

Dobrý den, pro velký úspěch jsme pro vás připravili další dvojici středních...