Svatební noc 2 – Jan Saudek

Přidáno: 9. 8. 2021

Dobrý den,

podařilo se nám získat velmi unikátní fotografii Jana Saudka – Svatební noc 2, která vznikla v roce 2004 v pouhém počtu 5ti kusů. Naše fotografie má číslo 1!

Jan Saudek často svými fotografiemi šokuje diváka a používá velmi silná až pobuřující témata ženství a erotiky. Nejinak je tomu i v případě fotografie Svatební noc 2.

Zobrazuje nevěstu stále ve svatebních šatech, která plně oddána svému ženichovi nabízí v plen své lůno. Ženich ukrytý pod svatebním kloboukem nevěsty, má celou svou ruku zasunutou do odkrytého lůna nevěsty. Drsně zobrazená sexuální praktika představuje totální oddanost ženy svému muži, ale zároveň představuje oddanost a zbožňování ženy a jejího lůna, kdy ženich pokorně před svou nevěstou klečí.

Celý obraz přes svoji syrovost a bezostyšnost vyzařuje zároveň něhu a lásku. Je neuvěřitelné, jak silný náboj a emoci dokáže Jan Saudek vtisknout svým fotografiím.

Je skvělá, velmi rádi Vám ji představíme osobně, kontaktujte nás prosím telefonicky, mailem či pomocí webového formuláře u tohoto díla.

Přejeme Vám krásný den

Vaše galerie TOGA

Další novinky v Galerii TOGA

PF 2014 Adolfa Borna

6. 12. 2022

Dobrý den, PF2014 vytvořil Adolf Born v roce 2013. Jedná se o svěží...

Socha Olbrama Zoubka – Solný sloup

3. 12. 2022

Dobrý den, cínovou sochu Solný sloup vytvořil Olbram Zoubek v březnu roku...

Ota Janeček – Faun a dívka

30. 11. 2022

Dobrý den, nádherná něžná kresba Oty Janečka – Faun a dívka vznikla v jeho...

První adventní neděle 2022 v Galerii TOGA

27. 11. 2022

Dobrý den, tato neděle je první adventní nedělí v roce 2022. Za...