Svatební noc 2

Cena na vyžádání

Zaujalo vás toto dílo?

Rádi vám ho představíme osobně u šálku dobré kávy.

Více o díle

Jan Saudek – Svatební noc 2

Kolorovanou fotografii Svatební noc 2 vytvořil Jan Saudek v roce 2004 v pouhém počtu 5ti kusů. Naše fotografie má číslo 1, jedná se tedy o velmi unikátní a sběratelsky i investičně nesmírně atraktivní dílo.

Rozměr fotografie v moderním kovovém rámu bronzové barvy je 46 x 46 cm. Pro adjustaci jsme zvolili plnou viditelnost fotografie do pasparty, tak aby vynikla celková velikost a byl plně viditelný i autorský rámeček fotografie. Rozměr samotné fotografie je 30,5 x 31 cm.

Jan Saudek často svými fotografiemi šokuje diváka a používá velmi silná až pobuřující témata ženství a erotiky. Nejinak je tomu i v případě fotografie Svatební noc 2.

Zobrazuje nevěstu stále ve svatebních šatech, která plně oddána svému ženichovi nabízí v plen své lůno. Ženich ukrytý pod svatebním kloboukem nevěsty, má celou svou ruku zasunutou do odkrytého lůna nevěsty. Drsně zobrazená sexuální praktika představuje totální oddanost ženy svému muži, ale zároveň představuje oddanost a zbožňování ženy a jejího lůna, kdy ženich pokorně před svou nevěstou klečí.

Celý obraz přes svoji syrovost a bezostyšnost vyzařuje zároveň něhu a lásku. Je neuvěřitelné, jak silný náboj a emoci dokáže Jan Saudek vtisknout svým fotografiím.

Fotografie Svatební noc 2 je opatřena originálním autorským rámečkem, který Jan Saudek vyrábí ručně a je také signovaná a opatřena autorskými přípisy.

Nádherná fotografie Svatební noc 2 Jana Saudka je v galerii TOGA připravena k prodeji.

Mohlo by vás také zajímat