Ruce v pase – Olbram Zoubek

Přidáno: 24. 7. 2023

Ruce v pase – Olbram Zoubek

Malý reliéfní tisk Ruce v pase od Olbrama Zoubka, vytvořen v roce 1986 je nyní k dispozici k prodeji v Galerii TOGA.

Tisk znázorňující ženské tělo za zadní strany, objímají výrazné ruce. Tělo je ukázáno pouze od poloviny zad do poloviny stehen. Ruce svírající ženské tělo jsou zlacené po celé ploše. Celková adjustace pouze podtrhuje a doplňuje samotný tisk. Při rámování byla zvolena příjemná vínová paleta, jako při paspartě, tak při celkové podkladu pro uložení tisku. Tyto dvě části odděluje jemná zlatá linie, která je na hranici pasparty a pozadí. Tisk tak působí jakoby byl nasvícený. Rám je celozlatý bez viditelné patiny.

Celkový rozměr v rámu je 43 x 33 cm, samotný tisk má rozměr 21 x 15 cm.

Ruce v pase jsou signovány v pravém dolním rohu Olbram Zoubek, v levém rohu poté nalezneme zkratku A.T. (značku, že se jedná o autorský tisk). Může se objevit, také označení E.A., což je označení pro edici autora.

Pro další aktuality nás sledujte především na webových stránkách, ale také na facebookových či instagramových stránkách.

Pokud máte jakékoliv dotazy k danému či jinému vybranému dílu z naší galerii, či se chcete přijít osobně podívat na vystavená díla, neváhejte se na nás obrátit, rádi se vám budeme věnovat. Můžete nás také kontaktovat na messengeru či Whatsapp.

Vaše Galerie TOGA

Další novinky v Galerii TOGA