Letní Levandulové pole od Zuzany Čížkové

Přidáno: 20. 8. 2023

Dobrý den,


nechte se vtáhnout tímto krásným a tematickým dílem Levandulové pole od mladé a nadané umělkyně Zuzany Čížkové.


Zuzana Čížková je česká sochařka, malířka a grafička. Její obrazy jsou plné hravosti, rozvernosti a hlubších témat, za kterými autorka ve své fantazii vidí právě to, co poté přenese na plátno. Široká škála barev, kterými jsou Zuzany obrazy typické, nenechá žádného pozorovatele chladným.


Levandulové pole nabízí všechny vjemy, které si jen pod názvem můžeme představit. Asi nejednomu z nás se při pohledu na tento obraz vybaví vůně levandule, tak oblíbená k relaxaci. A i přesto, že obraz Levandulové pole hraje nádhernými a pestrými barvami odstínů levandule a celkového zasazení do krajiny, musíme uznat, že mimo tu hravost a pozitivní náboj, v nás zanechává také pocit klidu a jakési sounáležitosti.


Obraz Levandulové pole autorka vytvořila olejovými barvami na plátno s tzv. blind rámem (obraz tedy není rámován). Také velikost obrazu je velkolepá jako obraz sám, rovných 100 x 120 cm.


Tento nádherný obraz Levandulové pole od Zuzany Čížkové jistě oživí Váš interiér, líbí se Vám? Neváhejte nás kontaktovat, budeme se těšit…


S přáním pěkného dne

Vaše Galerie TOGA

Další novinky v Galerii TOGA