Exkluzivní prodej 173 cm vysoké sochy Dívky od Pavla Zouhara

Přidáno: 17. 8. 2023

Dobrý den,


galerie Toga nabízí exkluzivně k prodeji sochu Dívka – antický bronz (173 cm) z dílny Pavla Zouhara, jenž vznikla v roce 2020. Tato socha byla vytvořena v pouhé dvoukusové sérii, jedná se tedy o dílo se zajímavým investičním potenciálem. Čtěte dál a rozšiřte svou sbírku umění…


Tvorba Pavla Zouhara se stává čím dál oblíbenější a o jeho sochy je značný zájem. I díky tomu se jeho sochy stávají už poměrně nedostupnými. Poptávka výrazně převyšuje nabídku. Naše galerie i díky nadstandardním vztahům s Pavlem Zouharem, má velmi zajímavý výběr z jeho tvorby, díla však velmi rychle nalézají nové majitele a tak neváhejte.


Jeho vysoké sochy jsou velmi oblíbené díky technice z litého kovu a následnému patinování kovářskou patinou, která umožňuje mít díla také venku v exteriéru, např. ve vaší zahradě, kde vypadají vskutku skvěle a okolí vašeho domu nabyde zcela nového rázu.


Socha Dívka – antický bronz (173 cm) s váhou cca 140 kg je monumentální a překrásnou představitelkou Zouharovi tvorby: dlouhá štíhlá linie těla, zahalená do propracovaného šatu, který zároveň tvoří podstavec sochy. Obličej není vypracován a je tvořen hladkým oválem, což soše dodává neobyčejného půvabu a křehkosti. Půvabnou hlavu dotváří stažené a sepnuté dlouhé vlasy.


Celá socha je patinována patinou barvy antického bronzu a je připravena ozdobit váš interiér či exteriér.

Dívka (173 cm) od Pavla Zouhara je nyní dostupná v galerii Toga, budeme se těšit.

Vaše Galerie TOGA

Další novinky v Galerii TOGA