Dívka – antický bronz (173 cm)

Cena na vyžádání

Zaujalo vás toto dílo?

Rádi vám ho představíme osobně u šálku dobré kávy.

Více o díle

Pavel Zouhar – Dívka – antický bronz (173 cm)

Exkluzivní velká socha Dívka – antický bronz (173 cm) z dílny Pavla Zouhara vznikla v roce 2020. Tato socha byla vytvořena v pouhé dvoukusové sérii, jedná se tedy o dílo se zajímavým investičním potenciálem.

Tvorba Pavla Zouhara se stává čím dál oblíbenější a o jeho sochy je značný zájem. I díky tomu se jeho sochy stávají už poměrně nedostupnými, poptávka výrazně převyšuje nabídku. Naše galerie TOGA i díky nadstandardním vztahům s Pavlem Zouharem, má poměrně zajímavý výběr z jeho tvorby, díla však velmi rychle nalézají nové majitele.

Jeho velké sochy jsou velmi oblíbené díky technice z litého kovu a následným patinováním kovářskou patinou, která umožňuje sochy mít venku v exteriéru, např. ve vaši zahradě, kdy vypadají vskutku skvěle.

Socha Dívka – antický bronz (173 cm) je nádhernou představitelkou Zouharovi tvorby: Dlouhá štíhlá linie těla, zahalená do propracovaného šatu, který zároveň tvoří podstavec sochy. Obličej není vypracován a je tvořen hladkým oválem, což soše dodává neobyčejného půvabu a křehkosti.

Celá socha je napatinována patinou barvy antického bronzu a je připravena ozdobit váš interiér či exteriér. V zahradě vypadá opravdu skvěle.

Dívka – bronzová šeď (173 cm) je nyní dostupná v galerii TOGA.

Mohlo by vás také zajímat

Zoubek Olbram