Cena na vyžádání

Zaujalo vás toto dílo?

Rádi vám ho představíme osobně u šálku dobré kávy.

Více o díle

Pieceyoucan´t miss – V opojení

Obraz V opojení je díky specifické technice, kterou autorka skrývající se pod pseudonymem Pieceyoucan´tmiss používá, takřka fotografickým dílem. Tohoto efektu dociluje pomocí vrstvení barev a dokonalým valérům, respektive skvělým zvládnutím stínování.

Autorka má k tomuto obrazu silnou citovou vazbu a jsme velmi rádi, že se nám jej podařilo získat pro naši Galerii TOGA.

Obraz je živoucí hrou světla a stínu. Čím dále jste od obrazu tím více je podoben reálné fotografii. Při pohledu zblízka můžete obdivovat na pohled jednoduché vrstvení barvy v krémových tónech hnědé barvy. Toto vrstvení dává obrazu značnou vizuální hloubku a výrazně umocňuje hru světla.

Představuje nádhernou smyslnou dívku, zcela oddanou a nabízející své nádherné tělo. Přitom obraz vůbec nepůsobí vulgárním tónem, naopak je velmi cudný a něžný.

Celý obraz V opojení formuje autorčino rámování, který dokonale souzní s obrazem díky tomu, že rám je barven stejnou barvou jako samotný obraz. Rozměr obraz v rámu je 33,5 x 29 cm.

Pieceyoucantmiss své obrazy nesignuje v malbě, jak sama říká, nechce je “kazit” podpisem.

Krásné dílo V opojení velmi nadějné autorky Pieceyoucantmiss je nyní v galerii TOGA spolu s několika dalšími, pečlivě vybranými díly, připraveno k prodeji.

Mohlo by vás také zajímat