Cena na vyžádání

Zaujalo vás toto dílo?

Rádi vám ho představíme osobně u šálku dobré kávy.

Více o díle

Pieceyoucantmiss – Trapnosti

Obraz Trapnosti vytvořila autorka ukrývající se pod pseudonymem Pieyoucantmiss v lednu roku 2021 kombinovanou technikou, která je pro ni naprosto typická – malbou a štukem. Štuk dává její tvorbě výraznou prostorovost a hloubku, která je umocněná úžasným citem pro zachycení okamžité emoce, a to nejen na tvářích modelek, ale i výrazem celého těla.

Stejně tak je tomu i na tomto obraze Trapnosti. Můžeme se jen domnívat, co přesně dívce na obraze bylo řečeno, ale výraz jejího obličeje i poloha rukou dává mnoho prostoru pro vaši představivost. Číší z něj jistá pikantnost a rozvernost, stejně jako nádech tajemství.

Výrazným prvkem jsou kanelované, dlouhé, rozevláté vlasy dívky, které stejně jako dívčin kanelovaný šat, nezastírají svoji inspirací tvorbou Olbrama Zoubka, kterého tato autorka obdivuje a miluje. Sama je nadšenou sběratelkou jeho díla.

Velikost obrazu Trapnosti je 50 x 50 a je vytvořen na desce. Jako takový není rámován a jelikož autorka “nechce prznit” svoje díla signaturou, je signován na zadní straně díla.

Krásný obraz Trapnosti od autorky Pieyoucantmiss je v galerii TOGA připraven k prodeji.