The Gurl

Prodáno

Hledáte vhodné dílo?

Podívejte se na díla, které jsou k prodeji v naši prodejní sbírce.

Fotografie díla

Více o díle

Jan Saudek – The Gurl

Velká kolorovaná fotografie patří ke skvostům Saudkovi tvorby. Navíc se jedná o velmi limitovanou edici, která vznikla v počtu pouhých třech (!) kusů. Naše fotografie má navíc číslo 1.

Rozměrově patří kolorovaná fotografie k největším formátům Jana Saudka. Samotná fotografie má rozměr 40 x 30,5 cm.

Jejím ústředním motivem je nahá korpulentní dívka sedící na židli. Čím je ale fotografie unikátní, je její zvýrazněná barevnost. Jan Saudek dívčí mléčně bílé tělo umístil na tmavě zelené pozadí, a její hlavu ozdobil velmi výrazně barevným věncem z květů.

Významným prvkem fotografie je zvýrazněné žilkování mohutných, plných prsou dívky. Jan Saudek tak zvýraznil dominantní znaky mateřství a ženské plnosti, které tak obdivuje.

Kolorovanou fotografii The Gurl jsme adjustovali do moderního kovového rámu na plnou velikost, tak aby byl viditelný i typický papírový rámeček fotografie, který na sobě nese Saudkovi popisky díla. Opatřen je také kvalitním muzeálním sklem. Celková velikost rámu je 56 x 45 cm.

K fotografii The Gurl získáte při koupi i certifikát vlastníka originálu fotografie. Fotografie je samozřejmě signovaná Janem Saudkem.

Nádherná kolorovaná fotografie The Gurl z limitované série třech kusů je v galerii TOGA připravena k prodeji.

Ukázka děl z prodejní sbírky