Portrét Daniely

Cena na vyžádání

Zaujalo vás toto dílo?

Rádi vám ho představíme osobně u šálku dobré kávy.

Více o díle

Jan Saudek – Portrét Daniely

Jan Saudek je světově proslulý svými kontroverzními fotografiemi, které si ručně koloruje. Cílem Jana Saudka bylo vždy vzbudit vášeň a emoce, ve spojitosti s ženským tělem, které má Jan Saudek tak rád.

Ženy jsou v podstatě středobodem jeho života a často je zachycuje v obscénních až morbidních polohách. Zároveň však dokáže perfektně vyjádřit emoci a vzbudit v pozorovateli zájem a otázky.

Nejinak je tomu v případě této nádherné fotografie z roku 2005 – Portrét Daniely.

Na první pohled šokující detail nahého ženského klína, zachycen v syrové nahotě a kráse. Přesto je ladným dílem jemný kontur, které i díky vynikajícímu rámování dávají celému dílu vyniknout. Získává náboj něhy a něžnosti, která je v příkrém protikladu na první pohled prvoplánovému motivu ženského pohlaví.

Fotografie Portrét Daniely je vynikající prací Jana Saudka z roku 2005. Rozměr samotné fotografie je 29 x 22 cm, velikost adjustace je 44 x 36 cm. Zvolili jsme velmi moderní kovový rám a odhalenou paspartu pozadí. Sklem je krytá pouze fotografie, což celému dílu dává nádhernou hloubku.

Jako každá originální fotografie Jana Saudka je i Portrét Daniely opatřen papírovou, autorsky popsanou obrubou, kde je vyznačen datum vzniku a název díla. Fotografie je pak signována Janem Saudkem vpravo dole v černém poli.

Nádherná fotografie Jana Saudka Portrét Daniely je nyní pro vás připravena v galerii TOGA.

Mohlo by vás také zajímat

Saudek Jan

Snailwoman