Padající Anděl 1

Prodáno

Hledáte vhodné dílo?

Podívejte se na díla, které jsou k prodeji v naši prodejní sbírce.

Fotografie díla

Více o díle

Olbram Zoubek – Padající anděl 1

Střední reliéfní tisk Padající anděl 1 patří k jedinečným dílům Olbrama Zoubka. Cyklus Andělíčci, který vznikal v roce 2008- 2009 patří k nejvyhledávanějším dílům Olbrama Zoubka a jako taková mají i obrovský investiční potenciál.

V naší galerii TOGA můžete nyní vidět i cínový reliéf Padající anděl 2, ze kterého byl vytvořen náš reliéfní tisk

Padající Anděl 1 je velmi vzácně se objevujícím dílem a proto máme velkou radost, že se nám jej podařilo získat do naší prodejní sbírky.

Zobrazuje, jak sám název napovídá, anděla padajícího z nebe. Anděl je na reliéfu vyobrazen zezadu s dlouhými vlasy, které jsou kanelované, stejně jako jeho křídla. Tento prvek je naprosto typický pro tvorbu Olbrama Zoubka, kdy byl hluboce inspirován řeckou kulturou a architekturou ( kanelované antické sloupy).

Anděl na reliéfním tisku je nezlacený, v dokonalé reliéfní kvalitě, krásně viditelný. Olbram Zoubek pozlatil dva pásy světla, které anděla vedou dolů.

Střední reliéfní tisk Padající anděl 1 je adjustován do zlatého zdobeného rámu do dvojité pasparty. Rozměr rámu je 59 x 34 cm, reliéfní tisk samotný má ve výřezu rozměr 32,5 x 23,5 cm. Dole na tisku najdeme vpravo signaturu Olbrama Zoubka, vlevo pak na tisk umístil značku A.T.

Krásný Střední reliéfní tisk Padající anděl 1 je v galerii TOGA připraven k prodeji.

Ukázka děl z prodejní sbírky