Olbrame!Olbrame!Olbrame!

Cena na vyžádání

Zaujalo vás toto dílo?

Rádi vám ho představíme osobně u šálku dobré kávy.

Více o díle

Olbram Zoubek – Olbrame!Olbrame!Olbrame!

Střední reliéfní tisk Olbrame!Olbrame!Olbrame! vytvořil Olbram Zoubek v roce 1992 v rámci přípravných prací pro sympozium “Barok a dnešek” v Litoměřicích.

Tento cyklus pak byl k dispozici v unikátním souboru Šest reliéfů, které v roce 1992 ve spolupráci s Olbramem Zoubkem vydal Ivan Hlinka v celkovém nákladu pouhých130 ks. Náš list má číslo 70. Stejné číslo má pak střední reliéfní tisk Evo!Evo!Evo! ze stejného cyklu, který tvoří s tiskem Olbrame!Olbrame!Olbrame! skvělý pár.

Adjustace středního reliéfního tisku Olbrame!Olbrame!Olbrame! je původní, poplatná době vzniku. Jedná se o tzv. knihařské rámování a šedomodré barvě včetně textilní pasparty, která s barvou ručního papíru výborně ladí.

Velikost adjustace je 45,5 cm x 33 cm, tisk ve výřezu má rozměr 28,5 x 20 cm. Olbram Zoubek tisk signoval svým podpisem O. Zoubek a označil jej číslem listu 70 / 130.

Krásný nezlacený střední reliéfní tisk Olbrame!Olbrame!Olbrame! je spolu se středním reliéfním tiskem Evo!Evo!Evo! připraven v galerii TOGA k prodeji.

Mohlo by vás také zajímat

Olbram_zoubek_PF2004_louceni_negativ_vyrez_20220508_5-min </