Dívka v šatech, stříbrná

Prodáno

Hledáte vhodné dílo?

Podívejte se na díla, které jsou k prodeji v naši prodejní sbírce.

Fotografie díla

Více o díle

Pavel Zouhar – Dívka v šatech, stříbrná

Exkluzivní velká socha Dívka ve stříbrných šatech z dílny Pavla Zouhara vznikla v roce 2021. Tato socha byla vytvořena v pouhé dvoukusové sérii, jedná se tedy o dílo se zajímavým investičním potenciálem.

Tvorba Pavla Zouhara se stává čím dál oblíbenější a o jeho sochy je značný zájem. I díky tomu se jeho sochy stávají už poměrně nedostupnými, poptávka výrazně převyšuje nabídku. Naše galerie TOGA i díky nadstandardním vztahům s Pavlem Zouharem, má poměrně zajímavý výběr z jeho tvorby, díla však velmi rychle nalézají nové majitele.

Jeho velké sochy jsou velmi oblíbené díky technice z litého kovu a následným patinováním kovářskou patinou, která umožňuje sochy mít venku v exteriéru, např. ve vaši zahradě, kdy vypadají vskutku skvěle.

Socha Dívka ve stříbrných šatech je nádhernou představitelkou Zouharovi tvorby: Dlouhá štíhlá linie těla, zahalená do propracovaného šatu, který zároveň tvoří podstavec sochy. Obličej není vypracován a je tvořen hladkým oválem, což soše dodává neobyčejného půvabu a křehkosti.

Celá socha je napatinována patinou stříbrné barvy a je připravena ozdobit váš interiér či exteriér.

Socha Dívka ve stříbrných šatech je k vidění na zahradě Galerie TOGA 🙂

Ukázka děl z prodejní sbírky