Dívka – měděná se zlatými vlasy, 140 cm

Cena na vyžádání

Zaujalo vás toto dílo?

Rádi vám ho představíme osobně u šálku dobré kávy.

Více o díle

140 cm vysoká socha Dívka – měděná se zlatými vlasy vznikla v ateliéru Pavla Zouhara v roce 2019 a to v počtu pouhém 1 ks. Proto je označována jako autorský originál, neexistuje žádná druhá takováto socha.

Dívka – měděná se zlatými vlasy je přesně tou sochou, která máme od Pavla Zouhara rádi. Vysoká štíhlá modelace postavy dívky, něžných tvarů, zahalená v jemný šat v barvě mědi. Zlaté vlasy lemují obličej bez tváře, jak je u Pavla Zouhara zvykem. Jeho sochy bez obličejů jsou velmi něžné až éterické bytosti.

Celá socha je kvalitně patinována kovářskou patinou na litém kovu. Socha tak perfektně odolává vlivům počasím a je ideálním dílem na Vaši zahradu či před dům. Sami sochy Pavla Zouhara máme na zahradě a jsou prostě úžasné.

K soše Dívka – měděná se zlatými vlasy od nás obdržíte i originální autorský certifikát Pavla Zouhara.

Jedinečná 140 cm vysoká socha Dívka – měděná se zlatými vlasy je pro vás v galerii TOGA připravena k prodeji. Pokud máte zájem vlastnit originální dílo tohoto oblíbeného autora, která vám stále bude dělat velkou radost a bude ozdobou vašeho interiéru či exteriéru, neváhejte, je jediná.

Mohlo by vás také zajímat

Zoubek Olbram

Alfa pro Karvinou