Andělíček 1

Prodáno

Hledáte vhodné dílo?

Podívejte se na díla, které jsou k prodeji v naši prodejní sbírce.

Fotografie díla

Více o díle

Olbram Zoubek – Andělíček 1

Střední reliéfní tisk Andělíček 1 vznikl v roce 2008 a patří mezi nejvyhledávanější díla Olbrama Zoubka vůbec. Je otiskem ze středního cínového reliéfu Andělíček 1, který máte možnost v naší galerii TOGA také vidět.

Motivem reliéfu je malý andělíček, který letí vzhůru do nebe, kde jej vítá Anděl. Existuje i varianta Andělíček 2, kterou máte také možnost v naší galerii TOGA vidět.

Ve variantě Andělíček 1 jsou oba andělé vůči sobě umístěni rovnoběžně a jejich poloha je vertikální. Olbram Zoubek v případě tohoto konkrétního reliéfního tisku pozlatil křídla obou andělů a vlasy i šat malého andělíčka.

Olbram Zoubek tento reliéfní tisk signoval jako obvykle tužkou a vlevo pak umístil značku A.T.

Tisk je špičkové kvality, bohatě zlacený. Adjustace je provedena do pasparty barvy lila a moderního kovového hliníkového rámu, který s tiskem krásně koresponduje. Celkový rozměr rámu je 51 x 39 cm. Rozměr tisku ve výřezu je 35,5 x 24 cm.

Andělíček 1 má rozměr tisku ve výřezu je 35,5 x 24 cm. Rámován je do pasparty barvy lila a moderního kovového hliníkového rámu, se kterým celý tisk i díky zvolené paspartě, nádherně souzní. Celková velikost rámu je 51 x 39 cm.

Nádherný střední reliéfní tisk Andělíček 1 je určen k prodeji.

Ukázka děl z prodejní sbírky