Ojedinělé dílo do Vaší sbírky – Oldřich Kulhánek – Za všechny peníze

Přidáno: 1. 9. 2023

Dobrý den,


máme pro Vás skvělou nabídku. Naše galerie nyní nabízí k prodeji ojedinělý kousek do Vašeho investičního portfolia nebo osobní sbírky.


Mistrovská litografie nesoucí název Za všechny peníze od uznávaného českého malíře a grafika Oldřicha Kulhánka je naprosto unikátním dílem. Zobrazuje všechny tváře z českých novodobých bankovek, které Oldřich Kulhánek navrhl a které byly podle jeho návrhů také realizovány.


Tato velká litografie vznikla v roce 1993, tedy v roce vydání prvního nákladu bankovek všech nominálních hodnot.


Dokážete přiřadit všechny tváře k bankovkám? Věděli jste, že tisícikorunová česká bankovka byla v roce 2008 vyhlášena světovou bankovkou roku? Toto je tedy opravdu jedinečné dílo Oldřicha Kulhánka. Opět propracováno do posledního detailu.


Oldřich Kulhánek mistrně propojil všechny tváře spolu s jemnou barevností a dalšími typickými prvky pro každou danou bankovku.
Litografie „Za všechny peníze“ je paspartována tzv. knihařským rámováním do béžové pasparty. Celkový rozměr díla v rámu je 70 x 51 cm, dílo ve výřezu pasparty má rozměr 56 x 39 cm.


Vzniklo pouhých 150 ks této litografie, náš list má číslo 108 / 150.


Nádherná a velmi žádaná litografie Oldřicha Kulhánka Za všechny peníze je nyní dostupná v naší Galerii TOGA. A čeká právě na Vás. Neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme za pozornost

Vaše Galerie TOGA

Další novinky v Galerii TOGA