Night Visitors in My studio – Jan Saudek

Přidáno: 6. 7. 2023

Dobrý den,


chceme Vám přinášet krásné umění. Umění, které dělá radost. A také umění, které je okázalé, rozmanité a vzbuzuje spoustu dojmů. myslíme, že umění Jana Saudka vzbuzuje v laické i odborné veřejnosti vše z výše jmenovaného.


V naší galerii je nyní vystavena a určena k prodeji fotografie Night Visitors in My studio od předního fotografa české a světové fotografie – Jana Saudka, kterou kontroverzní avšak ve světě ceněný autor pořídil v roce 2002.


Fotografie je ručně kolorovaná, tím je Jan Saudek známý, že si své fotografie sám koloruje. Night Visitors in My studio je navíc vydaná jako limitovaná edice a těchto fotografií existuje pouze 5 kusů. Naše fotografie má pořadové číslo 2.


Fotografie je zasklena pod muzeálním sklem do kovového rámu, který skvěle koresponduje se syrovostí samotného díla. Rám má také vystužené rámování, aby vše dokonale drželo tak jak má.


Rozměr samotné fotografie jsou 30 x 40 cm, v rámu má 43 x 51 cm.


Při koupi Night Visitors in My studio obdržíte také Certifikát pravosti Jana Saudka.


Fotografie a vůbec všechna díla Jana Saudka jsou velmi ceněná a žádaná. Máte-li zájem právě o tuto fotografii, neváhejte nás kontaktovat.

Vaše Galerie TOGA

Další novinky v Galerii TOGA