...

Odesíláme vaše objednávky do 48h. Více o dopravě

5/5

Více než 1237 prodaných děl
od roku 2018. Zobrazit reference.

Etablovaní umělci a jejich díla jako zaručená investice

Etablovaní umělci a jejich díla jako zaručená investice

veronika-gajova-galerie-toga

Veronika Gajová

Dobrý den,

nevyznáte se tak docela na trhu s uměním a patříte spíše mezi konzervativnější sběratele, kteří chtějí učinit investici s vysokou mírou návratnosti?

V naší prodejní sbírce naleznete umění vytvořené etablovanými autory, jejichž autorská díla již neklesnou na hodnotě, naopak na ni budou jen získávat. Často se jedná o díla vysoce kvalitní, v ohledu investičního rizika bezpečná ale také méně dostupná, protože majitelé těchto děl, si je pečlivě schraňují a jejich nákup vyžaduje mnohem vyšší rozpočet.

U těchto děl existuje celá řada ukazatelů, kterými se potencionální kupec může řídit, pokud se opravdu soustředí především na dílo investiční. Je žádoucí poradit se s odborníky na trhu umění. Naše Galerie TOGA je vám v tomto případě zcela k dispozici a velmi rádi si s vámi sjednáme osobní schůzku a poradíme co a jak. Najdeme společně nejideálnější řešení, do kterého díla či autora investovat, aby investice obnášela budoucí návratnost s maximálním ziskem.

Úspěšně zavedené umělce formuje jejich celoživotní kariéra a praxe. Zde se zaměříme na to, jaké má autor vzdělání, kde sbíral své zkušenosti a na jakých výstavách jeho díla byla prezentována. Významné mezinárodní výstavy, které absolvoval, popřípadě jaké ocenění získal, určují mimo jiné hodnotu díla. Díla takových autorů se vyskytují ve sbírkách nejrenomovanějších galerií, jsou nabízena na veletrzích a v eminentních aukčních domech. Taková díla vystavují prestižní instituce.

Galerie TOGA ve své prodejní sbírce nabízí mnoho děl českých nejvýznamnějších autorů mezinárodního formátu a rádi bychom vám přinesli pár tipů…

Pojďme se na ně podívat:

Olbram ZoubekDívka s rukama v klíně – tělo

Rámovaný reliéfní tisk ztvárňující ženské tělo bohatě zlacené po celé ploše. Tento tisk vznikl roku 2010. Jedná se o motiv něžné dívky, se svázanými vlasy a decentně založenýma rukama v klíně. I když tisk zachycuje část jejího klínu, jedná se o velmi jemný motiv. Z tisku srší citlivost a něžnost.
Tisk Dívka s rukama v klíně je vložen do bílé pasparty a adjustován do zlatého rámu s patinou.

Jan SaudekNew York II
Jedna z nejikoničtějších fotografií nesoucí název New York II. Tuto fotografii pořídil Jan Saudek v roce 1990, náš originál byl vyvolán v roce 2001.
Fotografie adjustována na plný formát fotografie, kdy vyniká autorský rámeček, kterým Jan Saudek lemuje všechny své fotografie. V rámečku naleznete název díla a rok vyvolání. Fotografie New York II je signována Janem Saudkem vpravo dole a novému majiteli k ní bude přiložen i originální Certifikát pravosti Jana Saudka.


Objevte v naší prodejní sbírce další jedinečná díla k výhodné investici.

Vaše Galerie TOGA

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit ohledně díla? Napište nám nebo zavolejte a my vám rádi se vším poradíme.

Další novinky v Galerii TOGA

Veronika Gajová
Král kýče nebo objevitel nových uměleckých rozměrů a možností? Názory na nového...
Veronika Gajová
K dispozici k prodeji v Galerii TOGA Obraz s názvem „Indiánské tábořiště“...
Veronika Gajová
I když je První duben známý jako den aprílových žertíků, může také...
Veronika Gajová
A jaký význam má Velký pátek pro Vás? Dodržujete tradice? Držíte půst?...
Veronika Gajová
Hlubokou koncentrací a pečlivým promýšlením své grafické tvorby je známý Zbyněk Janáček....
Veronika Gajová
Rádi Vám zprostředkujeme příjemný a bezpečný nákup v naší Galerii TOGA s.r.o....

Během jedné konzultace vám pomůžeme vybrat dílo přesně podle vašich požadavků a přání, zodpovíme veškeré dotazy a představíme díla, která máme v nabídce.

Vyplňte formulář a získejte nezávaznou konzultaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zásady zpracování osobních údajů.

Během konzultace:

Konzultací vás provede:

Veronika Gajová

Garant vašeho spokojeného nákupu

Díla u našich zákazníků

Vybrané reference naších zákazníků

Vybrané reference od našich zákazníků nám nejen dělají radost, ale také ukazují autentické zkušenosti a pocity z nákupu v naší galerii. Jsou to právě slova našich spokojených klientů, která nejlépe vypovídají o kvalitě a hodnotě uměleckých děl, která nabízíme.

IMG-20231225-WA0000

Zbyněk M.

5/5
Dobrý večer. Omlouvám se za rušení ve svátek Vánoční, ale prosím, dovolte mi poděkovat za Váš čas a přístup. Manželka objevila rytinu, visící na zdi místo jiného obrazu, 24. prosince ve dvě ráno, a ten den a ani následující pak již nespala, rozklepaná štěstím. Přeji Vám hezký zbytek Vánoc a od nového roku mnoho úspěchů. Zbyněk M.
Zobrazit celou referenci
Olbram_zoubek_o_orantka_20221029_2

Mgr. Jana K.

5/5
Hezký den, paní Gajová, doma jsem včera rozbalila zásilku od Vás. Musím velmi ocenit, jak pečlivě a úhledně bylo vše zabaleno. Bylo napínavé dostávat se přes igelity k vytouženému dílu. :-) Byla jsem doma sama a věřte mi, že jsem si to užívala. Opatrně, kousek po kousku. Ano, díla pan Zoubka obdivuji a leží mi v hlavě několik let. Měla jsem ale dojem, že je to pro mě nedostupná záležitost. Sen… a ten se mi, i díky Vám, splnil. Jsem absolutně nadšená. Dílo předčilo mé očekávání. Měla jsem trošku strach, jestli se mi bude rám hodit do našeho moderně, jednoduše zařízeného bytu. Asi to byla nějaká intuice, protože rám i pasparta se hodí k doplňkům a krásně mezi strohými, minimalistickými tvary nábytku vynikne. Nemůžu se na něj (vlastně na ni) vynadívat. Už má, O. Orontka, svoje místo a chystá se i osvětlení. Jestli se dá říci, že se člověk může do díla zamilovat…… tak mně se to stalo. Tím spíš, že jsem se dozvěděla (a to jsem si přečetla až po objednání), že má souvislost s paní Olgou Havlovou, kterou s úctou obdivuji. To je pro mě obrovský bonus navíc. Moc Vám děkuji za milou komunikaci a oceňuji Vaši profesionalitu. Srdečně Vás zdravím a přeji Vám, ať se Vám Vaše nádherná práce daří. Jana K.
Zobrazit celou referenci
Pavel_zouhar_sousosi_milenci_z_teruleu_seda_20230412_6

PhDr. Dalibor P. a MUDr. David S.

5/5
Milá paní Gajová, možná ani netušíte, jakou jste mi společně s mým partnerem Davidem udělala radost. Výběr sousoší Milenci z Teruelu od Pavla Zouhara předčil moje očekávání. Doposud jsem autora ani materiál litinu pro umělecká díla neznal. Celý dárek k mým narozeninám se nesl ve velkém utajení. Bylo mi jen řečeno, že dostanu něco, po čem již dlouho toužím. Před odjezdem k vám do galerie mi byl povyprávěn příběh podle legendy ze 13. století, na jehož motiv je socha umělecky ztvárněná. Když nám pak váš manžel otevřel dveře do galerie, hned na mě Diego a Isabel ze sousoší dýchli svou něhu a lásku. Vašemu manželovi děkuji za milé přijetí, předání daru a také ukázku další skvostů vaší galerie. Byl to umělecký zážitek. Paní Gajová, s Vaším manželem vedete galerii na vysoké úrovni. Ještě jednou moc děkuji za milé přijetí a za zaslání díla k nám domů do Oldřichovic u Třince. Milenci z Teruelu už dýchají u nás v obývacím pokoji a oknem se dívají na okolní Beskydy. S pozdravem PhDr. Dalibor P. a MUDr. David S.
Zobrazit celou referenci

Pošleme vám každý měsíc přehled nových děl

Získejte pravidelný přehled nových děl v naší galerii. Vyplňte formulář níže,
a my vám jednou měsíčně pošleme přehled nových děl ve sbírce.

Už odcházíte a nenašli jste dílo, které se vám líbí?

Zanechte nám váš e-mail a my vám občas pošleme přehled nových děl ve sbírce.

Vyhledávání na webu

Nezávazná konzultace

Vyplňte formulář a získejte nezávaznou konzultaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zásady zpracování osobních údajů.

Během konzultace:

Konzultací vás provede:

Veronika Gajová

Garant vašeho spokojeného nákupu

Máte dotaz? Napište nám.

Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme co nejrychleji, většinou už do druhého dne. Těšíme se na vaši zprávu!

Na dotaz vám odpoví:

Veronika Gajová

Garant vašeho spokojeného nákupu

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Možnosti dopravy:

Každé umělecké dílo je jedinečné a tak by jeho cesta k vám měla být co nejpohodlnější. Ať už je pro vás důležitá rychlost, bezpečnost, nebo osobní přístup, snažíme se vyhovět všem vašim přáním.

Rychle a bezpečně:

Většina našich zásilek putuje jako pojištěné, aby bylo Vaše dílo v bezpečí. Snažíme se odeslat vše do 48 hodin.

Expresní doručení:

Pokud nechcete dlouho čekat, je tu pro vás téměř u všech děl dostupná služba Messenger – dílo je u vás do druhého dne.

Okamžité vyzvednutí:

Pro ty, kteří máte nejvíce naspěch, nabízíme možnost dílo si vyzvednout ihned.

Osobní předání v Praze:

Pokud jste v Praze, rádi vám dílo předáme osobně.

Play Video

Zjistěte vše důležité o galerii za necelou minutu!

Zavolat

Po–Ne: 8.00–22.00